X technologii kontrolujących człowieczeństwo jutra

X technologii kontrolujących człowieczeństwo jutra

Wojna teatralna, to pokój w którym władza terroryzuje władnych obywateli bajwctch się sprefabrykowanych zagrożeń.

Wolność handlowa, to akceptowane społecznie niewolnictwo.

Ignorancja, to wytrzymałość względem iluzji teatru …

Nauka i technologia, nie mają szacunku dla człowieczeństwa oraz innych żywych istot i ich otoczenia*.

( *bez którego nie ma i samego człowieka )

Przekształcony, rozbity na małe kawałki i zdekonstruowany człowiek, nie jest już istotą ludzką, tylko wytworem strachu, manipulacji i poprawności politycznej.

Jestem przeciw kulturze cywilizacyjnej, architekturze konstruktu społecznego, nauce i technologii oraz wszelakiej maści teatrom, które kreują hierarchiczny świat wyzysku i nierówności …

Cywilizacja pozbawiona równości i wolności, to hańba dla ludzkości, która pod wpływem dekonstrukcji wytworzyła wirus egocentryzmu, sprzecznego z ideą człowieczeństwa i tożsamego z nią altruizmu …

Dydymus

Bestie żyjący na nasz koszt, tworzą sztuczny twory kulturalno cywilizacyjne (pozy teatralne – kłamstwo sprzeczne za zasadami duchowymi) okraszony licznymi kadrami najemnymi i fetyszami, nadającymi wartość sztucznej, społecznej egzystencji, której w żaden sposób, nie można nazwać życiem, bowiem to opiera się na równości i wolności …

Z tysiąclecia na tysiąclecie, elity zaciskają pas kontroli nad stadami zdekonstruowanych niewolników, niezdolnych do odpowiedzialnej rebelii przeciw elitom, gladiatorom, najemnikom i przeróżnym formom zniewolenia kulturowo cywilizacyjnego opartego na fetyszach, których kłamliwa wartość, określona jest elementem wyceny stanowiącej nową wartość …

Dekonstrukcja człowieka ma tylko jeden cel – stworzenie tak wielkiego ego, aby to poprzez pozorne szczęście fetyszy oraz zawiść i chciwość, niszczyło altruizmu oraz szczęście dobra i dobrobytu, tworzonego przez trud i wyższy aspekt człowieczeństwa osadzonego na duchowości.

Największa grupę morderców, stanowią złodzieje, zastępujący wartość tworzenia żywności, odzienia i schronienia fetyszami zawodów, tytułów i pieniędzy.

Złodzieje ukradli was świat, zastępując go sztucznością (umieszczoną w jaskini platońskiej) dzięki, której mogli ukraść wam prawdziwe wartości i bogactwa naturalne.

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/05/28/nieodrobione-lekcje-slepego-tlumu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/tag/jaskinia-platonska/

X

Oto lista dziesięciu technologii, które będą wykorzystywane przez rządy do ograniczenia wolności społecznej i całkowitej kontroli nad naszymi działaniami.

1. Poprzez zniszczenie organów wewnętrznych za pomocą chemii zawartej w jedzeniu, wodzie i lekach, człowiek od dnia narodzin, aż po dzień śmierci, będzie potrzebował nowych, sztucznie wytworzonych organów, hodowanych za pomocą opatentowanych już dziś świńskich wszczepów.

Tak naprawdę, kontrole nad społeczeństwem nie kreują marionetki władzy, lecz korporacje trzymające piecze nas bankami.

( Jest to, kadra kierownicza iluzji, która poprzez fetysz władzy nad pieniądzem zrobi wszystko aby tą władze nad pieniądzem i ludźmi utrzymać … Twórcy iluzji – filozofowie – tak tworzą sztukę teatru cywilizacji, aby najemnicy i niewolnicy bali się utraty fetyszy będących wirtualnymi celami więziennymi …)

Uzależnienie człowieka od monetyzacji ludzkiego ciała, jest celem firmy monsanto, która wykonała następujące kroki w celu osiągnięcia swojego celu :

– wprowadzenie ustaw (lobbing o charakterze globalnym) wprowadzających możliwość tworzenia, hodowania roślin, owadów i zwierząt genetycznie modyfikowanych

– stworzenie warunków (terroru) w których następuje powolne niszczenie naturalnych produktów rolnych, owadów i zwierząt ( w tym opryski – chemitreils )

– stworzenie monopolu na hodowle nasion, owadów i zwierząt modyfikowanych genetycznie

– stworzenie monopolu na usuwanie odpadów chemicznych i atomowych, w celu zatrucia naturalnych ujęć wody, pól, lasów i powietrza, aby wprowadzić chorobowe zmiany gatunkowe (ewolucja negatywna dążąca do transhumanizmu przez genetyczny armagedon)

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/13/smugi-chemiczne-chemitrails/

Ci, którzy będą posiadali monopol na produkcje narządów kompatybilnych z ciałem ludzkim, będą kontrolowali powoli przekształcaną, zdekonstruowaną rasę ludzką.

Na dzień dzisiejszy owy monopol na produkcje transgenicznych świń posiada monsanto.

Dlaczego ?

Bowiem aby utrzymać przy życiu transgeniczną świnie potrzebny jest patent na zmodyfikowane nasiona, który znajduje się w rękach monsanto.

Obecnie trwa lobbing na rzecz wprowadzenia narządów ludzkich, kreowanych na bazie świńskiej hodowli do szpitali, które będą w stanie w ciągu jednej wizyty na sali operacyjnej wymienić nam wszystkie narządy wewnętrzne …

Firma monsanto skupuje i porywa ludzi do eksperymentów medycznych, których okrucieństwo pokazuje nam nazistowskie korzenie tej faszystowskiej, elitarnej instytucji korporacyjnej.

Monopol na handel narządami, to marzenie elit, ponieważ narządy będą musiały być wymieniane cyklicznie co kilka, kilkanaście lat.

2. Szczepionki behawioralne

Te specyficzne szczepionki dekonstruują ośrodkowy układ nerwowy, eliminując lub przekształcając dysydenta.

Po prostu, za nieposłuszeństwo wobec elit karą będzie choroba, na którą lekarstwo będą posiadały tylko władze (lub czarny rynek zależny od pieniędzy elit, tak jak w przypadku narkotyków i broni).

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/01/23/prawda-niebezpieczna-purytanie-i-skull-bones/

https://ligaswiata.blogspot.com/2017/02/iluminaci-geneza.html

Nieposłuszeństwo od niedawna nazywane jest w kręgach oficjalnych : ” zaburzeniem defiracji opozycyjnej „, co ciekawe, jeśli wpiszesz to w google, to wyszukiwarka znajdzie tobie zero wyników !!! ( elity strzegą pilnie swoich sekretów )

Celem produkcji szczepionek behawioralnych, jest bezpośredni atak na rewiry biologiczne, odpowiedzialne za funkcjonowanie mózgu.

Jak oceniane będzie nieposłuszeństwo :

1. Już na etapie szkoły podstawowej zostaniesz „zaproszony” do gabinetu lekarskiego lub gabinetu psychologa

2. Po wstrzyknięciu szczepionki ekspert zostanie poproszony o ocenę danej osoby, jeśli jej zachowanie zostanie scharakteryzowane jako zadowalające w jej aktach pojawi się wpis : ” element społecznie akceptowany „.

http://depopulacja.blogspot.com/2017/02/etykiety-spoeczne-czyli-sposob.html

Czym, naprawdę jest szczepionka behawioralna ?

Szczepionka behawioralna, jest formą chemicznej lobotomii mózgu. Ten rodzaj technologii, będzie kamieniem węgielnym reżimu elit, chronionego przez najemników, stanowiących – urzędy policji globalnej.

Coraz częściej krytykuje się logikę oraz niezależne i krytyczne myślenie, jeśli dotyka ono autorytetu elit i najemników kreujących licencjonowane funkcje obronne.

3. Policyjne monitorowanie wszystkich danych dotyczących naszego stanu zdrowia

Wszystkie urządzenia mobilne potrafią zbierać i rejestrować dane na temat naszego zdrowia, uzupełniając w ten sposób oficjalne rejestry medyczne, które od 2020 roku, przestaną mieć charakter danych medycznych, osobowych i dóbr osobistych.

W niedalekiej przyszłości, ludzie będą mieli na własne życzenie (tak się tobie tylko wydaje) wszczepiane mikroukłady biometryczne monitorujące czynniki biologiczne i kontrolujące naszą dietę oraz legalnej i nielegalne uzależnienia.

Dodatkowo mikroukłady biometryczne, będą mogły usypiać, oraz pobudzać i stymulować hormony odpowiedzialne za reakcje emocjonalne …

Implanty będą służyły do identyfikowania osób uzależnionych od narkotyków i naturalnych składników odżywczych (nadzorowanie poziomu składników pdzywczych w celu uniknięcia wysokiego poziomu witamin i minerałów, takich jak witamina D, C, Cynk …), które od 2025 roku, będą powoli zakazywane.

4. Kompletna tajemnica składu chemicznego żywności i pochodzenia produktów

Ponieważ przemysł spożywczy przyjmuje coraz to bardziej niezdrowe metody produkcji żywności, zdecydowanie zintensyfikuje swoje wysiłki w celu ukrycia składników chemicznych zawartych w produktach.

Wraz z głęboką penetracją GMO w procesie produkcyjnym, różne substancje konserwujące i barwniki, które są niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia, zostaną przemianowane w taki sposób, aby ich nazwy nie powodowały podejrzeń konsumentów.

5. Bezwzględna kryminalizacja żywności i lekarstw domowych

W przyszłości elity i ich najemnicy, twierdzić będą, że produkcja domowej żywności, jest niezwykle niezdrowa i niebezpieczna.

Przy tak absurdalnych uzasadnieniu, prowadzenie gospodarstwa domowego (szczególnie przy gospodarstwach rolnych) będzie niezgodni z prawem w wielu krajach, a ci, którzy będą w tajemnicy uprawiać warzywa, zostaną przechwyceni i potraktowani przez prawo, jak handlarze narkotyków.

Ostatecznym celem jest całkowita zależność populacji od uprzemysłowionej produkcji żywności.

Obecnie gospodarka rolna, jest częścią produkcji energii elektrycznej i paliw.

6. Rozprzestrzenianie się globalnych pandemii przez sezonowe szczepionki

Chociaż szczepionki w teorii teatralnej, mają na celu „zapobieganie” chorobom, w praktyce są stosowaną na szeroką skalę bronią biologiczną, wykorzystywaną w regularnych odstępach czasu.

W najbliższej przyszłości globaliści zwani elitami, podejmą decyzję, iż populacja świata osiągnęła górny „dopuszczalny” limit urodzin, co doprowadzi do wprowadzenia licznych wirusów depopulacyjnych, rozprowadzanych za pomocą sezonowych szczepionek prewencyjnych.

Zasadniczo program ten powstał w 19 wieku, jako element programu eugenicznego, który wyeliminuje wszystkie słabe, biedne, wrażliwe i inteligentne grupy, uważane przez elity i najemników za bezużyteczne dla procesu produkcyjnego.

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/eugenika-w-izraelu.html

https://swiatowaliga.wordpress.com/2015/03/16/przerazajace-amerykanskie-korzenie-nazistowskiej-eugeniki/

7. Całkowita kontrola rządu nad reprodukcją

Nauka będzie nadzorować proces rozmnażania, a dzięki wprowadzeniu prawu licencjonowania płodu, będą rodziły się tylko porządane przez system jednostki, nie odbiegające od standardu uległości względem kast naczelnych.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/htranshumanizm-ostateczna-rewolucja.html

https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

Przed urodzeniem dziecka, rodzice będą musieli złożyć wniosek o zgodę na odtworzenie i przeprowadzenie serii testów genetycznych.

Jeśli przyszli rodzice będą uważani za „odpowiednie narzędzie rozrodu”, otrzymają oni od państwa specjalną zgodę wraz z kilkoma obowiązkowymi instrukcjami.

Ludzie o rewolucyjnych tendencjach nie będą spełniali wymagań technicznych, a zatem nie będą mieli licencji rozrodczej i będą podlegali prawu sterylizacji.

Tylko najbardziej posłuszni i oddani obywatele – najemnicy, będą współdzielić się zaletami reprodukcji kontrolowanej, w której następne pokolenia będą rodziły się z syndromem mentalnego niewolnictwa.

8. Implanty mózgowe, które będą aktywowane zdalnie przez policję w celu „działań zapobiegawczych”

Testy i eksperymenty „naukowe” obejmują swym zasięgiem, różne elektroniczne gadżety wszczepiane w ludzkie ciało, jednym z nich jest tak zwany „chip pacyfikacyjny”, który w niedalekiej przyszłości będzie używany m.in. do transakcji handlowych.

Już dziś operatorzy usług mobilnych, implementują do wieży nadawczych nadajniki pacyfikacyjne, które będą wykorzystywane przez policję w sytuacjach awaryjnych (czytaj : w sytuacji niesubordynacji obywatela), takich jak masowe protesty antyrządowe …

Jak to będzie działało : państwo otrzymuje broń absolutną ponieważ :

– chip pacyfikacyjny określa położenie telefonu wyposażonego w aktywowany chip lub człowieka napiętnowanego chipem z dokładnością do 30 cm

– chip pacyfikacyjny w okresie wycofania gotówki z rynku przyjmie funkcje ochronne nad telefonami i kartami płatniczymi, w momencie nieposłuszeństwa, obywatel zostanie odcięty od własnego konta bankowego

9. Stworzenie posłusznych robotów i cyborgów wojennych poprzez inżynierię genetyczną

W przyszłości wszyscy żołnierze oprócz dowództwa, będą robotami humanoidycznymi, wyposażonymi w wszelkiego rodzaju broń i tarcze ochronne.

Najpotężniejsze mocarstwa świata na dzień dzisiejszy posiadają sekretne programu klonowania przeznaczone do masowej produkcji super żołnierzy, którzy wraz z rozwojem transhumanizmu, ewoluują w posłuszne maszyny o wykastrowanych mózgach ( posłuszeństwo, brak możliwości odczuwania bólu i zmęczenia).

10. Elektromagnetyczna aktywacja metali i nanokryształów.

Szczepionki, które będą wykorzystywane do przenoszenia chorób zakaźnych, będą również wykorzystywane do uwalniania nanokryształów do układu krążenia.

Takie kryształy będą ukryte w stanie uśpienia w ciałach niczego niepodejrzewających ludzi przez miesiące lub lata, aż do momenty radiowej aktywacji.

Fale nanocrystyczne (kolejne sformułowanie, którego nie ma w Google) obejmujące całe kraje lub wybrane regiony spowodują masową histerię, gwałtowne niepokoje, a nawet śmierć dziesiątków milionów osób.

Globalizm i co dalej …

Powrót mega państwa wyznaniowego, to kwestia czasu, ponieważ przekazywane do naszej podświadomości sygnały, są już zrozumiałe dla specjalistów od symboliki religijnej i okultystycznej (jedno i drugie w rzeczywistości, jest tym samym).

Wszędzie widzimy czarne monolity – telewizory, tablety, monitory, telefony … , które oznaczają dualistyczną ikonę składająca się z płodnej Ewy vel Lilith i kosmicznej pustki symbolizowanej przez kobiece łono (kosmiczna pustka), z którego powstaje życie zrodzone z sygnału aktywującego (wielki wybuch, słońce …) …

Mono-lith = księżyc lilith (Dark Moon = lilith) = Ciemna materia = Ciemna Matka = czarna madonna …

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/08/zacmienie-czarna-gwiazda-oraz-je-ze-us.html

Putin, Trump, Duda, Hitler … to pionki najemne, które od zawsze wykonują rozkazy filozofów, którzy stworzyli teatr (terror) kultury cywilizacyjnej …

Filozofowie, stworzyli i napisali nowe dzieje ludzkości bazujące na dekonstrukcji stadnej i jednostkowej.

Dekonstrukcja stada, opiera się na wytworzeniu egocentryzmu (kosztem prawdy i altruizmu), co wytwarza kasty hierarchiczne ( najemnikach, gladiatorach i niewolnikach ), fetysze imitujące wartości i pracę oraz sztuce scenicznej, tworzącej kulturę cywilizacyjną, nad tym wszystkim piecze trzymają wyjęci z kontekstu filozofowie przypatrując się globalnej grze najemnych bogów, prowadzących gatunek ludzki od zatracenia do zatracenia …

( wygląda na to, że technologia zagłady przyniosła monolit do wszystkich naszych domów … )

Komórki nerwowe, mogą być kontrolowane przez pole magnetyczne

Naukowcy eksperymentalni, byli w stanie aktywować szereg neuronów u myszy, co powodowało ich uruchomienie, unieruchomienie, obracanie lub zatrzymanie w miejscu.

Eksperyment miał na celu pomóc naukowcom ustalenie pewnych obwodów neuronowych, pozwalających odłączyć ciało od woli decyzyjnej mózgu.

Stąd prosta droga do przejęcia kontroli nad mózgiem i ciałem człowieka, za pomocą technologii, która tylko w teorii ma ludziom pomagać …

Broń psychotroniczna i dekonstrukcja

Na terenie polski od lat 60-tych nadają swój sygnał radiostacje numeryczne, do których nie przyznaje się wojsko, rząd ani żaden wywiad lub korporacja …

Radiostacje numeryczne, działają na zasadzie odbicia sygnału od jonosfery i obecnie na terenie naszego kraju znajdują się trzy radiostacje tego typy :

1. E11-Oblique (nadaje w zakodowanym języku, podobnym do języka angielskiego)

2. S11a – Cherta (nadaje w zakodowanym języku zbliżonym do języka rosyjskiego)

3. F11 – zero jedynkowy kod na częstotliwości 4840 kHz

( Wtorki i czwartki – 6.45 i 19.25 (E11) środy i niedziele – 16.25 (E11), zmienia częstotliwość nadawania zależna od pory roku – E11 – czerwiec – sierpień – 9610 kHz, wrzesień – maj – 10213 kHz, kod zawiera 3 cyfrowy identyfikator ukośnik i dwa zera ( 347/00 … ), na końcu może pojawić się zamiast zer liczba podanych grup. )

Nadajniki znajdują się w pod warszawskiej wsi Walenty (teren wojskowy) urządzenia te, nie są nigdzie zarejestrowane i ich działanie jasno określa ich pirackie działanie …

Dlaczego o tym piszę, wchodząc w zakres geopolitycznego szpiegostwa ?

Ponieważ sygnały te są zbieżne z działaniem innym obiektów militarnych, mających charakter broni psychotronicznej :

https://bronpsychotroniczna.wordpress.com/2016/10/24/dowody-zastosowania-broni-psychotronicznej/

Co jedno z drugim ma wspólnego ?

Ktoś celowo w przemyślany sposób koordynuje działania broni psychotronicznej na terenie polski i całego świata, z polski wysyłane są raporty, dane i prośby koordynujące działania oddziałów Psy-oops, a polski rząd handlowy, jako najemnik i dzierżawca regionalny (trzymający pieczę nad 30 milionami niewolników), nie wtrąca się do geopolityki rządu światowego.

Ratujcie siebie i swoje dzieci zanim będzie za późno rewolucje, której celem będzie równość i odpowiedzialność …

Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://pomagam.pl/ligaswiata

P.s. Z powodu kłopotów rodzinnych publikuje mniej, także z tego powodu nowa płyta pojawi się dopiero w połowie października.