Pola Elektromagnetyczne wysokich częstotliwości

Pola elektromagnetyczne wysokich częstotliwości

Apel i List Otwarty, do osób świadomych i pozbawionych poprawności politycznej

Nie ma czegoś takiego, jak normalność, a napewno, nie jest nią poprawność polityczna kreująca strach, przed własną tożsamością.

Szanowni państwo

Zwolennicy tak zwanego postępu kontroli człowieka nad człowiekiem, nowego porządku świata (12b), lansują fałszywe przekonanie, iż człowiek, otoczony jest naturalnymi źródłami promieniowania mikrofalowego (podrabianego przez człowieka), których wpływ, jest całkowicie obojętny dla ludzkiego organizmu, dna, krwi, mózgu i zdrowia fizycznego oraz psychicznego …

Tak wygląda oficjalne kłamstwo, zgodne z ideologią poprawności politycznej.

Logika mówi, że człowiek, pragnący rządzić innymi ludźmi, wykorzystuje promieniowanie mikrofalowe (13), dla własnych (niecnych) celów !

Logika oraz zdrowy rozsądek, mówią nam także, że tak zwana oficjalna medycyna, psychologia, psychiatria, edukacja, farmacja, rynek spożywczy, czy tak zwana nauka i technologia … , działają ręka w rękę (11b), tworząc koło zbrodniczych zależności i zniewolenia, co wytwarza wieczny interes, uzależnienia człowieka od władzy, tworzącej fałszywe problemy i podziały, oparte na poprawności politycznej, która ma za zadanie, zwalczać niewygodną prawdę i wszystkie możliwe przejawy niezależności, równości i prawdziwej wolności (1).

Prawda, która boli

Archonci (2), czyli ciała niebieskie, bogowie, w tym ziemia, wpływają w ciągły sposób na ludzkie ciało, umysł i tak zwane śmieciowe dna, tworząc skrajne emocje, zaburzenia, anomalie, naturalne – okresowe – stany depresyjne, schematy okresowej nadwrażliwości i obniżenia nastroju, czy podniecenia seksualnego …

Szamani (3), obserwując ruch planet i gwiazd na niebie, doszli do wniosku, że niewidzialny ruch falowy (4), odpowiada za ludzkie stany emocjonalne, wzloty i upadki, a data urodzenia (16), jest zbieżna z ustawieniem konkretnych archontów, które przez całe życie, kontrolują daną jednostkę, tworząc schematy jej zachowań. Na tej bazie, powstała m.in. astrologia i alchemia (w wersji dla plebsu i dla mistyków), które zostały w magiczny sposób, przetworzone w naukę, technologie i inne sztuczki magiczne, oparte na zaangażowaniu stad w proces samokontroli, zbudowanej na wierze w kult-ur-ę schematów hierarchicznych, zwanych cywilizacją, w której liderzy, żyją na koszt całego społeczeństwa (5).

Tak … szamani zwielokrotnili wpływ archontów na ludzi, za pomocą nacisku psychicznego i fizycznego, ewoluującego wraz z rozwojem nauki i technologii oraz ideologii polityki i religii, mającej na celu kontrolę człowieka nad człowiekiem (17).

Archonty, programują nasz byt w sposób naturalny, zgodny z okresowym ustawieniem planet i gwiazd w danej porze roku, co wpływa na prawidłowy proces działania naszego organizmu.

Jeśli ten proces zmodyfikujemy, zdekonstruujemy, poprzez destruktywną edukacje lustrzana (6), psychologię, manipulację, technologie, naukę oraz wpływ chemicznych odpadów (7), otrzymamy wirusa, który przeprogramowuje nasz umysł i dna, które przez strach i chwiejność emocjonalną, zaczyna dążyć do poprawności politycznej, charakteryzującej się wiarą w naturalny podział ideologiczny, społeczny … , co zmniejsza wpływ archontów na ludzi i petęguje wpływ ideologii władzy człowieka, nad człowiekiem.

Sam system hierarchiczny, jest niezgodny z rozbudowaną duchowością człowieka, dążącego do świadomej samotności i indywidualizmu, odgradzającego samostanowienie, czas, ład, prawo, moralność oraz Boga personalnego jednostki (8), za pomocą samoograniczenie, co tworzy wolność owej jednostki i pozwala cieszyć się wolnością innym jednostkom, korzystającym z własnego samostanowienia, czasu, ładu, prawa, moralności i Boga.

Aby to uzyskać, potrzebna jest odpowiedzialność samostanowienia i samoograniczenia, które chwytają wartości w klamry logiki.

Człowiek odpowiedzialny za swoje wnętrze i otoczenie, jest świadomy, iż jego organizm, jest toksyczny dla większości innych ludzi (9), co powoduje choroby, agresje i konflikty … Istnieje dopasowanie – lekceważonej powszechnie krwi, ale nie istnieje dopasowanie psychiczne, społeczne i fizyczne, z którego rodzą się choroby ciała i umysłu.

Brak odpowiedzialności, a właściwie oddanie odpowiedzialności w cudze ręce (18), doprowadziło do rozbudowy systemu kontroli, z obawy przed przebłyskiem ludzkiej logiki, która mogłaby poprosi o zwróć wolności, równości i przywłaszczonych sobie bogactw naturalnych.

Szamani, są świadomi zagrożeń, jakie tworzy zaufanie dla ludzkiego rodzaju. Najemnicy kontrolujący plebs, mogą wystąpić przeciw swoim panom i skierować niewolników do otwartej wojny kastowej (19). Stąd też powstał pomysł technokracji i zastąpienia sił najemnych – sztuczna inteligencją (10) oraz przekształcenia niewolników w maszyny, zależne od nowego, wirtualnego Boga.

Jesteśmy w przededniu tego wydarzenia …

Wyniszczany technologią – gatunek ludzki, żyjący w zdewastowany świecie, czerpiący na liczne choroby i ułomności, będzie zmuszony do cybernetycznego zmodyfikowania swoich ciał.

Obecnie korporacje, przestawiają się na produkcję części zamiennych dla ludzi … Ludzkie ciało, będzie można naprawiać jak samochód, gdy któryś z narządów się zepsuje, zastąpi się go syntetycznym zamiennik.

Choroby spowodowane dzisiejszymi technologiami i procesami, będą tak powszechne, że produkcja ludzi, będzie bardziej korzystna niż naturalna prokreacja (14). System karmiczny (15) upadnie, zastąpiony bardziej wydajnym procesem produkcyjnym. Nowe pokolenia, a właściwie generacje ludzi, będą zjeżdżały z taśmy produkcyjnej. Poczytajcie o częściach zamiennych w internecie, narazie was to nie interesuje, ponieważ was, to jeszcze nie dotyczy, ale jutro, zamiast operacji, dadzą wam możliwość wymiany organów i części ciała, na syntetyczne odpowiedniki …

Wyniszczenie szyszynki i tak zwanego śmieciowego dna, będącego kluczem do zdrowia fizycznego oraz psychicznego i świadomości duchowej, będzie prowadziło, do zastąpienia łańcucha dna i części mózgu – procesorami, realizującymi ciągi instrukcji, dostosowanych, do wykonywanych bezmyślnych czynności zawodowych, czy ról społecznych …

Jedzenie, które pochłaniamy, wodę, którą pijemy i powietrze, którym oddychamy, to odpowiednio dobrane odpady (7) chemiczne i nuklearne, które w przyszłości, zmuszą nas do zakupu części zamiennych … , a dziś tworzą iluzje smogu i ocieplenia klimatu, pomimo, że zmiany klimatyczne, są naturalnym, okresowym procesem ziemskiego bytowania (20).

Kontrola umysłu za pomocą emiterów mikrofalowych, dopełnia procesu wyniszczenia rasy ludzkiej, o której boimy się mówić w dobie poprawności politycznej i uzależnienia od mobilnych gadżetów …

Uzależnienie oraz nadmierne łaknienie fetyszy, odbiera nam rozum i prowadzi do licznych chorób, za które bierzemy pełną odpowiedzialność w dobie głupoty, ignorancji i przyzwyczajenia do pozornej wygody, kreowanej za pomocą technologicznych wirusów.

Teoretycznie, jeśli o czymś nie mówimy, tego nie ma, jednak nasze ciało, sprzeciwu się naszej ignorancji, za pomocą licznych chorób, prowadzących do bogactwa systemu rządowego, który licencjonuje (21) farmację, medycynę i inne czynniki kontroli i żerowania człowieka na człowieku.

Poniższa lista, stworzona przez niezależnych lekarzy, określa sposób wyniszczenia gatunku ludzkiego, który chorując i cierpiąc, dąży do alchemicznej przemiany śmiertelnego i wolnego człowieka, w nieśmiertelną i uzależnioną od systemu kontroli – maszynę …

Choroby i dolegliwości zdrowotne, spowodowane polami elektromagnetycznymi o wysokiej częstotliwości :

Emitery mikrofal, takie jak : stacje bazowe (wszystkich Gen-eracji, w tym LTE i 5G ), routery Wi-Fi, radary, telefony, laptopy, smartphone, smart tv, urządzenia bezprzewodowe oparte na wi-fi i bluetooth, telefony typu dect, smart meter – inteligentne liczniki … , powodują następujące choroby i dolegliwości zdrowotne :

A. Zaburzenia snu, bezsenność, płytki sen, wybudzenia, a także drgawki ciała i wewnętrzne drżenie.

B. Obniżenie sprawności umysłowej, problemy z koncentracją, rozkojarzenie, rozdrażnienie, a także spowolnienie.

C. Podenerwowanie, drażliwość, wybuchy agresji.

D. Osłabienie pamięci krótkotrwałej.

E. Bóle głowy, uczucie ucisku w głowie.

F. Zawroty głowy i zaburzenia równowagi.

G. Tinnitus – przejściowe piski lub szumy, słyszalne w uszach lub głowie

H. Uczucie dyskomfortu

I. Nadpobudliwość / zaburzenia zachowania (objawy ADHD)

J. Choroby psychiczne, w tym schizofrenia i inne zaburzenia o podłożu psychicznym (dziwne stany psychiczne)

K. Problemy z tarczycą (głównie u kobiet€

L. Osłabienie systemu immunologicznego (odpornościowego)

Ł. Senność, przewlekłe zmęczenie, uczucie wyczerpania ( niemożliwość regeneracji sił )

M. Depresje, myśli samobójcze, chwiejność nastroju, przygnębienie, problemy emocjonalne

N. Chwilowe bóle w różnych częściach ciała (nerwobóle)

O. Wzrost poziomu hormonów

P. Zaburzenia w popędzie seksualnym

R. Choroby nowotworowe – białaczka (rak krwi), chłoniak (rak węzłów chłonnych), nowotwory mózgu, nowotwory układu nerwowego (w tym nowotwór osłonek nerwów obwodowych oraz nerwiak zarodkowy – neurobiastomia), szpiczak, rak tarczycy, rak kości, rak piersi, rak prostaty, rak jąder, rak jajników, nowotwory wątroby, rak płuc, rak nerek.

S. Bóle mięśni, bóle stawów

T. Trwała bezpłodność, zaburzenia płodności (problemy z zajściem w ciąże, które ustępują po dłuższym odizolowaniu od pola)

U. Poronienia, uszkodzenia dna, uszkodzenia komórek jajowych

V. Problemy z sercem – bóle w okolicy serca, arytmia serca, zmiany w badaniu ekg, zmiany w badaniu eeg.

W. Choroby skórne, swędzenie skóry, pieczenie skóry

X. Choroby neurologiczne, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, objawy autyzmu u dzieci, choroba Perkinsona, choroba Alzheimera.

Y. Zmiany w morfologii krwi (spadek płytek krwi, zmiana ilości białych i czerwonych krwinek).

Z. Ciągłe poczucie niepokoju

Ź. Zawały serca, problemy z ciśnieniem krwi (zbyt wysokiem lub zbyt niskie)

Ż. Udary, wylewy (co 6,5 minuty ktoś pada ofiarą technokracji)

Ponadto : niewydolność krążenia, zwiększone ryzyko wystąpienia miażdżycy, skoki adrenaliny, bóle kręgosłupa, alergie, drżenie rąk, napady gorąca i zimna, bóle nerek, kaszel – niedający się niczym wyleczyć, zaburzenia czucia – dotyku, duszności, zaburzenia wzrokowe – choroby oczu ( w tym zaćma), wzmożona potliwość, zaburzenia przewodu pokarmowego, nadwrażliwość na słońce, uczucie pełzania pod skórą, elektryzujące się włosy, stany zapalne naczyń krwionośnych, nadwrażliwość słuchowa – bóle uszu, brak apetytu, mrowienie ramion i nóg, anemia (niedokrwistość), choroby genetyczne u dzieci, spadek libido …

Szanowni państwo, rządy i urzędy (11), to bezmyślne kreacje, ponieważ opierają się one na fetyszach kreujących władze i pozycje jednostki w stadzie. Szefowie partii i kościołów, napędzają podział społeczny (12), realizując program odgórnego sterowania ludzkimi masami.

Świadomy siebie człowiek, nie może się identyfikować z obozem państwa, korporacji i kultu władzy człowieka nad człowiekiem, ponieważ świadomy siebie człowiek, może identyfikować się tylko z samym sobą.

Trud (22) ludzkiego życia, może być oparty na samostanowieniu i samoograniczeniu własnego czasu, ładu, moralności, prawa i Boga personalnego, aby te wartości jednostkowe, nie szkodziły innym ludziom.

Jak ma się do tego system kontroli i żerowania człowieka na człowieku ? Na to pytanie, musi sobie odpowiedzieć każdy z nas indywidualnie i wyciągnąć z tej odpowiedzi logiczne wnioski, wpływające na życie wszystkich żywych bytów na tej planecie.

Fakt, jaki można wyciągnąć z powyższego tekstu, przekłada się na logiczne myślenie, dążące do działania, odcinającego jednostkę od kultu cywilizacyjnego, pragnącego zniewalać stada dla dobra wybranych jednostek.

Jeśli nie rozwiążemy problemu cywilizacji istniejącej na fakcie żerowania człowieka na bogactwach naturalnych i człowieka na człowieku, to przyczynimy się do upadku naszego gatunku, przez zniszczenie istoty równości i wolności, przez brak odpowiedzialności i samoograniczenia.

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8

1. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/26/wiedza-o-prawdzie-skazala-mnie-na-biede-i-swiadoma-alienacje/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/14/czaszka/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/25/swiadomy-sen-i-spojrzenie-na-nasz-dom/

3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://archiwaligiswiata.wordpress.com/2018/09/18/wzywam-wszystkich-madrych-ludzi-do-realnego-dzialania/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/20/cymantyka-i-mistyka-dla-zaawansowanych-czyli-czym-jest-jezyk-dzwiek-rozdzka-berlo-fletnia-pana/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/04/smog-smugi-chemiczne-czyli-droga-do-waluty-energetycznej/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/02/bron-zapoznionym-zaplonem/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/28/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/23/toksyczni-ludzie-czyli-krew-i-zwiazki-oraz-istoty-ktore-nie-moga-miec-dzieci/

10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/17/sztuczna-inteligencja-zastapi-boga/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/28/globalne-sumienie/

11. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/23/kartel-czy-wspolny-front-tajnych-sluzb-urzedow-rzadow-bankow-lichwiarzy-i-sadow/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/18/nowy-porzadek-czy-nowy-poczatek-w-ujeciu-swiata-personalnego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/

13. https://bronpsychotroniczna.wordpress.com

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

15. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/26/porzadek-powtarzalnej-hierarchii-czyli-bogowie-i-karma-negatywna/

16. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/06/27/kim-ja-jestem/

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/01/19/mit-wiary-naukowej-czyli-autorytrt-i-nakaz-wiary/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/17/wlasna-wizja/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/25/mysli-wyjete-z-jazni/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/16/droga-do-wolnosci-przez-chaos-dnia-i-nocy/

19. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/25/czym-jest-ziemia/

21. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/13/cyrograf-podpis-certyfikat-licencja/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/03/czym-jest-praca/